25 tydzień 2020

Sobota 13 czerwca

07:00

  1. + Antoniego Lubowieckiego (im.), Elżbietę, Ryszarda, Tomasza i Bożenę

18:00

  1. + Leszka Zająca (g13)
  2. + Genowefę i Antoniego Anuszewskich, zm. z r. Zielińskich i Anuszewskich oraz Wiesława (m) Piastę

Niedziela 14 czerwca

08:00 

  1. Rez. p. Krystyna Stankiewicz

09:30

  1. + Zofię (4 r. śm.), Martę, Tomasza, Juliana (m) Petrykowskich, Mariannę i Józefa (m) Nowak, Mariana (m) Charzyńskiego, Henryka (m) Grzesiaka oraz Henryka (m) Holz’a

11:00

  1. + Henryka Jaworka (11 r. śm.), rodziców Józefę (f) i Bolesława Jaworek, Józefę (f) i Jana Woźniak, s. Martę (franciszkanka) i zm. z r. Jaworków i Woźniaków

12:30         

  1. + Genowefę i Piotra Barańskich, Stanisławę (f), Tadeusza i Waldemara Olszewskich i zm. z r. Barańskich i Rylskich
  2. + Leszka Zająca (g14)

18:00

  1. + Antoniego (im.), Janinę i Jana Jaworek i zm. z r. Pyrków, Jana i Wacławę (f) oraz Tomasza Napiórkowskich

Poniedziałek 15 czerwca

07:00

Czytanie wypominek

07:30

Msza Święta wypominkowa

18:00 

  1. + Jolantę Tokaj (im.)
  2. + Leszka Zająca (g15)

Wtorek 16 czerwca

07:00 

  1. W int. Parafian

18:00 

  1. W 8 r. śl. Michała i Ewy Jędrych dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny
  2. + Leszka Zająca (g16)

Środa 17 czerwca

07:00

  1. + Leszka Zająca (g17)

18:00

  1. Rez. p. Ewa Postek

Czwartek 18 czerwca

07:00

  1. + Leszka Zająca (g18)

18:00

  1. + Henryka (m) Marzec (4 r. śm.), Annę Marzec i zm. z r. Marzec i Tomasik

Piątek 19 czerwca

07:00

  1. + Leszka Zająca (g19)

18:00 Msza Święta zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

  1. + Kazimierza Przychodzień i zm. z r. Jędralów i Przychodzień
  2. + Mirosława, Antoninę, Wacława i Stanisława (m) Kucharskich
  3. Rez. p. Marianna Pawłowska
  4. + Kazimierza Petrykowskiego
  5. Rez. p. Marianna Lewandowska
  6. Rez. p. Teresa Syta
  7. + Jana i Sabinę Krupów, Juliana, Józefę i Ryszarda Strzygów, Krzysztofa Grzegorczyka, Mariannę Ludzińską 
  8. + Kazimierza Przychodnia (5 r. śm.) i zm. z r. Jędralów i Przychodniów
  9. + Marię i Wincentego Czerniszewskich, Jana, Józefę, Mariana i Reginę Kurachów
  10. + Jacka Stepnowskiego (m-c po śm.)
  11. + Elżbietę Asman (m-c po śm.)
  12. + Jadwigę i Kazimierza Jaworek oraz zm. z r. Jaworków i Lubowieckich

Sobota 20 czerwca

07:00

  1. + Leszka Zająca (g20)

18:00

  1. + Anetę Dybcio i Jana Dobosza (im.) oraz zdrowie i Boże bł. dla Rodziny 

Niedziela 21 czerwca

08:00 

  1. + Jana Karalucha, Jana Prokopczyka i zm. z r. Prokopczyków i Karaluchów oraz Barbarę Werbanowską, Wiesławę Bekasiewicz, Gosię, Władysławę i Ireneusza Sofół oraz Wacława, Halinkę i Danusię

09:30

  1. + Jana Strzeżek (im.), Mariannę, Irenę, Adama Strzeżek i zm. z r. Strzeżków i Lubowieckich

11:00

  1. Rez. p. Beata Marczak

12:30

  1. Rez. p. Janina Siennicka
  2. + Leszka Zająca (g21)

18:00

  1. + Helenę (12 r. śm.), Dionizego, Jadwigę, Ryszarda Lewandowskich i zm. z r. Lewandowskich i Ambroziaków