~Intencje

Niedziela 3 stycznia

08:00 — rez. p. Maria Jarosz

09:30 — + Anetę Dybcio 

11:00 — W int. Karoliny z okazji 18 ur. o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej w dalszym dorosłym życiu

12:30 — W 40 r. sakramentu małżeństwa Wiesława i Zofii Szczepaniaków w podziękowaniu za wszelkie otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny

18:00 — + Andrzeja, Helenę i Władysława (m) Baran oraz Henrykę (f) i Jana Król

Poniedziałek 4 stycznia

07:00 — Czytanie wypominek

07:30 — Msza Święta wypominkowa

18:00 — Koncelebra

  1. Kazimierza Petrykowskiego (1 r. śm.)

2. Jakubowizna (od kapliczki do torów oraz działki i za lasem) oraz Grobice

Wtorek 5 stycznia

07:00 — + Agnieszkę Olszewską (od chrześnicy Joli)

18:00 — Jakubowizna: od Machcina do kapliczki

Środa 6 stycznia 

Uroczystość Objawienia Pańskiego

08:00 — rez. p. Krystyna Kuchta

09:30 — + Krystynę Kutela, Jadwigę Bańkowską, całą rodzinę Olejników, Martyniaków, Dzików i Szwedów

11:00 — + Stanisława (m) Bagińskiego (43 r. śm.) i zm. z r. Bagińskich, Urbańskich i Martyniaków

12:30 — + Janinę, Józefa, Andrzeja Lubowieckich i zm. z r. Lubowieckich i Krupów

18:00 — W int. dziękczynnej za Janusza Cybulskiego w podziękowaniu za powrót do zdrowia

Czwartek 7 stycznia

07:00 — W int. Parafian

18:00 — Dąbrowa Duża

Piątek 8 stycznia

07:00 — + Wiesława (m) Szczepaniaka (3 r. śm.)

18:00 — Chynów, ul. Wolska, Kolejowa, Spacerowa

Sobota 9 stycznia

07:00 — + Andrzeja Rutkowskiego i zm. z r. Rutkowskich, Brykałów, Sadowskich i Siekalskich 

18:00 — rez. p. Zofia Ptasiewicz

Niedziela 10 stycznia

Niedziela Chrztu Pańskiego 

08:00 — + Tadeusza, Wiesławę (f) i Zbigniewa Jaworskich oraz Jana i Władysławę (f) Piechotów i zm. z obu rodzin

09:30 — + Mariannę (15 r. śm.) i Jana (12 r. śm.) Strzeżków oraz zm. z r. Strzeżków 

11:00 — + Danutę Postek (12 r. śm.) i Stanisława (m) Postek, Helenę i Stanisława (m) Kucharczyków, Krystynę i Zdzisława Skrzypczaków, Jadwigę i Wiesława Kowalskich, Antoniego Orzechowskiego oraz Janinę i Franciszka Postków 

12:30 — Święto patronalne Kół Żywego Różańca z Chynowa 

18:00 — + Genowefę i Jana Goździewskich, Ludwikę  (f) Wojciechowską, Weronikę i Antoniego Piechotów oraz Wiesławę (f) i Tadeusza Jaworskich