Intencje

13 – 19 STYCZNIA

Poniedziałek 13 stycznia

07:00 – Czytanie wypominek

07:00 – Msza Święta wypominkowa

Wtorek 14 stycznia

07:00 – W int. Parafian

07:00 – + Stanisławę (f) Piekarską (10 r. śm.)

Środa 15 stycznia                  

07:00 – + Danutę Postek (11 r. śm.), Helenę i Stanisława Kucharczyków, Janinę i Franciszka Postek, Krystynę Skrzypczak oraz Jadwigę Kowalską

07:00 – W int. o powołania kapłańskie i zakonne (od KŻR z Jakubowizny)

Czwartek 16 stycznia           

07:00 – + Teodozję (11 r. śm.), Tadeusza Jędrala, Bronisławę i Józefa Latosów i zm. z obu rodzin

07:00 – + Józefa, Natalię, Franciszka, Władysławę Ambroziaków, Helenę i Feliksa Talarków oraz Agnieszkę i Karola 

Piątek 17 stycznia

07:00 – + Jerzego Kondradziaka

07:00 – Int. wolna

Sobota 18 stycznia

07:00 – + Janinę i Stanisława Wasążników oraz Helenę i Antoniego Gwardysów

18:00

  1.  + Janinę Osińską (m-c po śm.)
  2.  + Krzysztofa (15 r. śm.) oraz dziadków Zofię, Wandę i Jana

Niedziela 19 stycznia

08:00 – + Henryka (im.) i Teodozję Szczepaniak oraz zm. z r. Szczepaniaków i Sobierajów

09:30 – + Henryka Zielińskiego (im.) i zm. z r. Gwardysów i Zielińskich

11:00 – + Kazimierza i Agatę Piekarniak (36 r. śm.) 

12:30 

  1.  + Henryka (m) Czerniszewskiego (5 r. śm.)
  2.  Intencja dziękczynna z okazji 45 r. śl. Jadwigi i Zdzisława Złotkowskich z prośbą o Boże bł. dla Jubilatów oraz ich dzieci i wnuków

18:00 – + Marka Urbaniaka (9 r. śm.), Jana i Sabinę Urbaniaków, Jana i Helenę, Henryka Antoszczuk

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

20 – 26 STYCZNIA

Poniedziałek 20 stycznia

07:00 – Czytanie wypominek

07:30 

  1. Msza Święta wypominkowa
  2. + Henryka Pierzynowskiego

Wtorek 21 stycznia

07:00 – W int. Parafian

07:00 – + Krzysztofa Sobiepanka (17 r. śm.) oraz zm. z r. Sobiepanków i Sosnowskich

Środa 22 stycznia                    

07:00 – + Bolesława Gutowskiego (20 r. śm.), Romana Gutowskiego (13 r. śm.), Zofię Gutowską oraz dziadków Gutowskich i Cyngotów

07:00 – Int. wolna

Czwartek 23 stycznia             

07:00 – + Julianę (f) z rodziny Mamicziwa (UKR)

07:00 – Int. wolna

Piątek 24 stycznia

07:00 – + Sylwestra Piekarza

07:00 – Int. wolna

Sobota 25 stycznia

07:00 – Dziękczynna z okazji 94 r. ur. p. Marianny z prośbą o Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski

18:00 – Rez. p. Elżbieta Zając

Niedziela 26 stycznia

08:00 – + Telesfora (m) Bursę (11 r. śm.), Jana Bursę i Kazimierza (m) Cieślaka i zm. z tych rodzin

09:30 – + Antoniego Anuszewskiego (15 r. śm.), Bolesławę (f) Anuszewską i Tadeusza Anuszewskiego 

11:00 – + Irenę i Aleksandra (m) Strzeżek, Tadeusza Piekarniaka, Helenę i Dionizego Lewandowskich i Eugeniusza Sobieraja (z okazji dnia Babci i Dziadka)

12:30 – + Genowefę Sobczak (4 r. śm.), Władysława (m) Sobczaka, Edwarda Maciaka, Bogdana Kwiatka, Macieja Ziemnickiego i dziadków Maciaków

18:00 – + Pawła Siennickiego, Władysława (m) Maciaka (13 r. śm.), Sabinę (2 r. śm.) i Jerzego Siennickich